23. ledna 2016
 | 
To, co se tam řeší, je totiž dost nechutné!

Včera jsme vám přinesli zprávu, že se Louis Tomlinson stal otcem chlapečka. Maminkou je jeho kamarádka Briana Jungwirth, která s ním otěhotněla vloni na jaře.

Zprávy o těhotenství potvrdila i babička Briany, Marianna Case, která měla pro zpěváka One Direction dojemný vzkaz: „Louisi, nech své srdce tančit. Teď jsi na světě znovu, máš své další já. Dárek, který chce být jako TY. Miluj ho a mojí vnučku, která ti ho porodila. Dokazuj jí, že je pro tebe něčím speciální.

Na Twitteru se ale POŘÁD objevují Directionerky, které buď nevěří tomu, že Briana porodila, nebo tvrdí, že dítě není Louisovo!

Twitter.com

Raději vám sem ani nebudeme přikládat, jaké nechutné tweety jsou schopné některé bláznivé fanynky vyplodit. Určitě si je umíte na Twitteru dohledat sami. Jejich zlost bohužel občas nesměřuje jen na Brianu (která za nic nemůže), ale také na Louisovo miminko (které už si hate nezaslouží ani náhodou). Stále se však naštěstí najde dost těch, které vyzývají k ukončení nesmyslné nenávisti vůči nevinnému dítěti!

Twitter.com

Twitter.com