13. ledna 2016
 | 
Po přečtení těchto řádků možná budou mít některé české a slovenské Directionerky slzy v očích...

… v zahraničí je tohle totiž momentálně téma číslo jedna. Zaynův rozhovor pro Billboard byl sám o sobě dost kontroverzní. V tom úplně novém pro L’Uomo Vogue ale zašel ještě dál. Nezůstal totiž jen u náznaků, ale napřímo řekl, že kluci z One Direction lhali!

Těžko říct, komu věřit. Po šokujícím odchodu Zayna z 1D bylo jasné, že všechno mezi kluky nebude růžové a nebudou spolu asi trávit každý den na obědě nebo na večeři. Když jste ale se čtyřma klukama prakticky nonstop pět let, očekává se, že se s některými z nich budete vídat pravidelně. U Zayna je to ale o dost jiné…

Právě tady se dostáváme k jádru problému. Kluci z One Direction tvrdili v rozhovorech, že se Zaynem v kontaktu jsou a zůstali přáteli. Zayn to ale naprosto striktně popírá. Jediný, s kým si párkrát zavolal a napsal nějakou tu esemesku je prý Liam Payne (jeho sestra to v rozhovoru pro média potvrdila). S ostatními členy skupiny se podle svých slov Zayn pokoušel spojit, ale nikdo z nich mu na zprávy a volání neodpověděl. Přítel Gigi Hadid obvinil kluky z toho, že veřejně lžou!

V médiích se objevilo vyjádření z okruhu Harryho Stylese. Lamač dívčích srdcí je prý po zveřejnění Zaynova rozhovoru velmi rozčílený. Nečekal údajně, že bude Zayn tyto věci probírat na veřejnosti!

thefashionisto.com

thefashionisto.com