9. ledna 2016
 | 
Tentokrát v Mexiku!

Ale ne! Už jsme si mysleli, že se po letech kontroverze Justin uklidnil nadobro a skandály se mu začnou vyhýbat obloukem, a teď tu jeden takový máme!

Justin se utrhl ze řetězu na dovolené v Mexiku a zaměstnal tamní policii. Ta se rozhodla mu neumožnit vstup do staré mayské pevnosti Tulum. Mladý zpěvák se svými přáteli (a přítelkyní Hailey) a bodyguardy totiž nedodržoval přísné bezpečnostní předpisy. Během výstupu hned několikrát opustil vyznačenou trasu a na místě se procházel po skalách a zříceninách, kam turisti nesmí. Parta navíc měla sebou alkohol v plechovkách, což je taky zakázané!

Poté, co policie vyzvala Justinovu skupinu, aby opustila celé místo a odešla pryč, spustila se zhruba čtvrthodinová hádka mezi strážci pořádku a bodyguardy Justina. Mexičané ale nakonec dosáhli svého a Justin musel po chvíli z místa odejít. Nejvíce místní vytočilo, když si Justin pořizoval na památném místě selfiečka s vystrčeným zadkem!

Byla by to velká škoda, kdyby Justin opět spadl do víru skandálů a špatného chování. Hudebně se mu teď totiž nesmírně daří!