23. prosince 2015
 | 
Zajímá vás, jak se na Vánoce připravuje blogerka LUCIE ŠUMOVÁ s přítelem? Jaké líčení si vybrala na Štědrý večer, co doporučuje za vánoční outfit? Zjistěte více!

„Vánoce se už opravdu blíží. Dárečky už máte určitě nakoupené, zabalené, ale jak se připravíte na večeři? Jasně, ještě máte dost času, ale ukážu vám, jak se třeba připravím já. Pokud dárky ještě nemáte, tak honem, letí to!”

1) LÍČENÍ

„Nejradši začínám líčením a až pak si udělám vlasy. Mám několik oblíbených produktů, které používám. Jakmile se nalíčím nezapomenu se hezky navonět!”

2) VLASY

„Já mám nejradši rozpuštěné vlasy a vlastně skoro pořád je nosím takhle. Rozpuštěné a když je čas, tak si je ráda přežehlím. Hned vypadají líp! Mít času ještě víc, tak si udělám vlny…”

3) OUTFIT

„Nejsem zastánce černé barvy k vánočnímu stolu, ale nemusí to být špatné s barevnými doplňky. Já jsem vybrala červené krajkované šaty s dlouhým rukávem se zlatými doplňky…”

4) KRÁSNÉ NOHY

K šatičkám si nezapomeňte oholit nohy. Já vyzkoušela epilátor Silk épil 9 od Branu, který můžete vyhrát v soutěži. Vůbec se toho nemusíte bát. Je šetrný k pokožce a výhodou je také spousta různých nástavců a osvětlení je také super, díky němu vidíte každý chloupek. Nejlepší je použití ve vaně, pro mě zásadní výhoda. Můžete si vybrat mezi depilací na sucho nebo na mokro. Jo a nabije se vám už do hodiny! Pokud nejste zvyklé, tak si nohy epilujte večer, můžete je mít pak začervenalé. Ráno už to bude úplně v pohodě a kůži si natřete nějakým přírodním olejíčkem. 🙂

5) PŘÍTEL

„My dámy jsme hotové a co páni? Ti to mají jednoduché. Stačí nějaká hezká košile nebo tričko a kalhoty. Čím pohodlnější, tím lepší, ale na Vánoce můžete zvolit klidně něco slavnostnějšího. A samozřejmě se oholit holícím strojkem Braun Series 7. Má 3 různé režimy holení a jako jediný strojek na světě automaticky zhodnotí vaši tvář a přizpůsobí sílu svých 10 000 mikrovibrací hustotě vousů. Váš partner nebo táta budou mít ze strojku radost, určitě budou spokojeni a vychválí ho. A ještě se pořádně navoňte. :)”

Kompletní přípravy blogerky naleznete zde. A pokud si s Luckou chcete zasoutěžit o epilátor a strojek Braun i VY, stačí, abyste napsali své vánoční přání, doplňte ho o hezkou fotečku a to vše nahrajte na mybraunworld.jenprozeny.cz nebo na svůj Facebook či Instagram pod hashtag #mybraunworld.

Více naleznete na mybraunworld.jenprozeny.cz!