18. prosince 2015
 | 
Gogo, Shopaholic Nicol, Drew Malino, nebo DenisTV na jednom místě? No jasně, na 4Fans!

Seznam hostů je tak strašně dlouhý, že trvá spoustu času, než se jím přelouskáš. Zkusit to můžeš TADY! Po zkouknutí seznamu se rozhodně budeš na 16. a 17. leden 2016 těšit ještě víc!

Proč jít na čtvrtý ročník víkendového festivalu s YouTubery, hrami a online zábavou? Akcí s YouTubery je dost, ale jen 4Fans už od svého prvního ročníku nabízí opravdu všechny zásadní české i slovenské hvězdy internetu. K tomu navíc jako třešničku na dortu přiváží i zahraniční hosty. Letos to budou třeba YouTuber Drew Malino nebo profi hráč karetní gamesy Hearthstone, Trolden!

Akce se letos přesouvá z Letňan blíže k centru Prahy, do skvělých prostor Kongresového centra na pražském Vyšehradě. After párty pak bude jen několik metrů od něj – v klubu Hany Bany! Opět se můžeš těšit na nabitý program obou dnů. Na své si přijdou fanynky beauty vlogerek, i nerdi, jejichž celým světem jsou počítačové hry. Těšit se můžeš i na skvělé cosplaye, chybět nebude populární Hemulka a mnoho dalších cosplayerů a cosplayerek!

Novinkou je i soutěž Miss Beauty, o které se více dočteš na webu 4Fans.cz!

Mrkni se na video, které o Miss Beauty natočila slovenská YouTuberka Moma (přítelkyně Expl0iteda)!

Pro aktuální informace o 4Fans sleduj Facebook! Na Bravowebu se můžeš těšit v nejbližších týdnech na rozhovor s jedním z YouTuberů, kteří se akce zúčastní, a taky na soutěž o vstupenky na akci!

Na koho se na 4Fans nejvíc těšíš? Napiš do komentářů!

NovosadArt/ 4Fans