16. prosince 2015
 | 
Americká studentka natočila v Číně video, které zaujalo média po celém světě!

Taky často řešíš problém, jak pohodlně odnést kávu nebo čaj z tvé oblíbené kavárny? Nechceš držet celý kelímek v ruce a pořád řešit, jak ho držet? V čínském Starbucksu to vyřešili naprosto geniálně. Jedna americká studentka, která je tam na výměnném pobytu, tuhle báječnou vychytávku natočila na svůj Instagram a čím dál tím víc ldí se ptá: Proč to sakra není rozšířené po celém světě?!

Zkoukni video a napiš nám, co si o tom myslíš!

Už máš mobilní aplikaci českého Starbucks?

I když si ještě na podobnou „take-away vychytávku“ asi budeme muset v ČR počkat, Starbucks u nás má dost zajímavou novinku.

My Starbucks Rewards je unikátní věrnostní program, se kterým můžeš sbírat hvězdy, dostávat dárk,y a také využívat celé řady výhod. Za registraci do programu získáš skvělý muffin a po deseti transakcích na tebe bude čekat nápoj zdarma. Ani narozeniny neprojdou bez povšimnutí – Starbucks pro oslavence bude mít chutný dáreček. V mobilní appce, kterou stáhneš na AppStore i Google Play, najdeš kromě správy svého věrnostního účtu i možnost mobilního placení, nebo hledání nejbližších kaváren!