15. prosince 2015
 | 
Pokud denně zápasíte se žiletkami, je ten správný čas se zúčastnit vánočního kola soutěže o epilátor Braun Silk-épil 9 a pánský holící strojek Braun Series 7. Epilátor exkluzivně testují i blogerky The Nattiness, Milkwoman a Luciesumova

Jak na to?

Je to opravdu jednoduché, napište své vánoční přání, doplňte ho o hezkou fotečku, a to vše nahrajte na mybraunworld.jenprozeny.cz nebo na svůj Facebook či Instagram pod hashtag #mybraunworld *. Autorka nejzajímavější fotografie získá epilátor BRAUN Silk-épil 9 a pánský holící strojek Braun Series 7. Hlavní výherkyně získá nejenom oba produkty Braun, ale i půlroční předplatné časopisu Cosmopolitan a Esquire. Dalších 10 odměníme dárkem od L’Occitane.

A čím je výjimečný BRAUN SILK EPIL 9 pro ženy?

Díky o 40 % širší hlavici pokryje nový epilátor Silk-épil 9 větší plochu a odstraní jedním tahem více chloupků, takže je epilace rychlejší. Technologie MicroGrip využívá nejinovativnější pinzety firmy Braun se zdokonalenou geometrií, zvyšující efektivitu vytrhávání i zavádění chloupků, a jemně odstraňuje více chloupků jediným tahem.

Nejpokročilejší holicí strojek od Braun pro vašeho muže!

Jeho revoluční technologie Sonic automaticky přizpůsobí svůj výkon hustotě vašich vousů a s každým tahem vyvine mimořádných 10 000 mikrovibrací – pro maximálně důkladné a pohodlné oholení.

*Ať už soutěžíte se svoji fotkou s hashtagem na Instagramu nebo Facebooku, dbejte na to, aby váš profil a příspěvek byl veřejný – tedy viditelný všem. Více o soutěži a blogerském testování naleznete na mybraunworld.jenprozeny.cz.