11. prosince 2015
 | 
Pokud stále nevíte, co letos nadělit svým nejbližším pod stromeček, už si nelámejte hlavu! Blogerka Lucie pro vás vytvořila rovnou dva wish listy - pro ni a pro něj. Inspirujte se!WISH LIST PRO NĚJ, aneb co by jste mohly koupit své drahé polovičce?

Blogerka Lucie z blogu www.luciesumova.com se stala stala ambasadorkou vánočního kola soutěže Braun a exkluzivně pro vás sestavila dva vánoční wish listy. A pokud máte chuť si zasoutěžit s Braun, čtěte dál!

SOUTĚŽTE S BRAUNEM

Stačí když na FB/ Instagramu pod hashtagem #mybraunworld zasdílíte vaši hezkou fotku spolu s textem jaké dárky by potěšily vás a jaké vaše partnery. Jediná podmínka je do seznamu zahrnout epilátor či holící strojek Braun. Vyhrát pak můžete štědré Braun balíčky s epilátorem Braun Silk-Epil 9 a holícím strojkem Braun Series 7 a další ceny. Více informací na mybraunworld.jenprozeny.cz.

WISH LIST PRO NI, aneb co by si přála Lucka najít pod stromečkem:

4. Epilátor – Co tento od Braunu? Silk-Epil 9 wet & dry s různými nástavci bude určitě skvělou volbou a můžete se přestat trápit s žiletkami.

5. Oblečení – Pokud ji dobře znáte nebo ještě líp máte stejný vkus, tak se takové dárky kupují dobře. Já bych si přála třeba nějaký rolák, protože žádný nemám. Udělala by mi radost také obyčejná jednobarevná šála. Bílá, černá, šedá, to už je jedno, ale taková, kterou bych mohla nosit pořád. Černé kalhoty nosím nejradši a skoro pořád. Nějaké nové by byly super, třeba pořádné od Levisu! Ale ty si musí každý vybrat sám..

6. Diář – Vždycky mi diář připadal jako strašná zbytečnost. Nakonec je šikovný a doufám, že dostanu k Vánocům nový na rok 2016 a Ježíšku, ať je prosím malý. Chci ho nosit v každé kabelce! Píšu si tam, o čem bych měla napsat, spolupráce, kdy je jaká akce a prostě se hodí! Tak proč sakra pořád dělám všechno na poslední chvíli?

7. Polaroid – Je s tím celkem sranda a myslím, že jako dárek je to dobrý nápad. Já jsem si ho vždycky přála, ale sama bych si ho nikdy nekoupila. Nakonec jsem jeden vyhrála. 🙂

10. Deštník – Ani nevím, jak mě to zrovna napadlo, ale deštníky pořád ztrácím.

Pokračování naleznete zde

WISH LIST PRO NĚJ, aneb co by jste mohly koupit své drahé polovičce?

2. Něco na sebe – Zase prostě co se mu líbí, co nosí. 🙂

3. Kryt na mobil – Klidně bych ho mohla zařadit i do tipů na dárky pro ni. Já mám nejradši jednoduché kryty v neutrálních barvách. Tento kožený černý vypadá moc hezky. Kde kupujete kryty vy? Střídáte je?

4. Holící strojek – I o ten se soutěží! Je to nejpokročilejší strojek od Braunu- Series 7 pro dokonalé oholení.

5. Sluchátka – Určitě pořád poslouchá hudbu a ztrácí sluchátka. Kupte mu nové! Vybrala jsem černé od Happy plugs, ale mají i super barevné a jejich dvoumetrový nabíjecí kabel je ještě lepší!

6. Ponožky a trenky – Ty na Vánoce nemůžou chybět.

Kompletní wish list naleznete zde!

Více o soutěži na mybraunworld.jenprozeny.cz.