3. prosince 2015
 | 
Máte hnědé vlasy, nerada experimentujete, ale i tak toužíte po změně? Tak zkuste BRONDE!

Velmi oblíbená technika barvení vlasů, kterou představil L’Oréal Professionnel spočívá v přirozeném spojení hnedé (brown) a blond, je to jemná hra stínu a světla. Tento look se dá přizpůsobit všem typům vlasů a tónu pleti a sluší každé ženě. Neexistuje jen jeden BRONDE, ale je jich nespočetné množství. V krátkosti, BRONDE si žádá techniku tónování, kterou dokáže udělat pouze vlasový kolorista.

První krok: diagnostika. V závislosti na tónu pleti, přirozené barvy vlasů a typu BRONDE požadovaného klientkou, kadeřník přizpůsobí její výběr barvy a techniky tak, aby vytvořil BRONDE na míru.

Druhý krok: aplikace. Know-how a odborný přístup profesionála jsou nevyhnutelné pro dokonalé dávkování barev a pro vytvoření horizontální a vertikální techniky balayage potřebné na vytvoření BRONDE. Jemné stupňování barvy mezi kořínky a konečky tvoří neporovnatelný rozdíl mezi nepodařeným a triumfálním BRONDE.

VAŠE VYSNĚNÁ BRONDE

Jak najdete nejbližší SALON EXPERT, ve kterém vám udělají BRONDE na míru? Pomůže vám Salon Lokátor na stránkách WWW.SALONEXPERT.CZ pod filtrem IT LOOKS.