30. listopadu 2015
 | 
Lámete si hlavu nad letošními dárky? Nevíte, co nadělit své drahé polovičce? Mamce nebo kamarádce?

Inspirujte se blogerkou Johankou z blogu www.milkwoman.cz, která se stala ambasadorkou vánočního kola soutěže Braun a exkluzivně pro vás sestavila dva vánoční wish listy. A pokud máte chuť si zasoutěžit s Braun, čtěte dál!

SOUTĚŽTE S BRAUNEM

Stačí když na FB/ Instagramu pod hashtagem #mybraunworld zasdílíte vaši hezkou fotku spolu s textem jaké dárky by potěšily vás a jaké vaše partnery. Jediná podmínka je do seznamu zahrnout epilátor či holící strojek Braun. Vyhrát pak můžete štědré Braun balíčky s epilátorem Braun Silk-Epil 9 a holícím strojkem Braun Series 7 a další ceny. Více informací na mybraunworld.jenprozeny.cz.

WISH LIST PRO NI, aneb co by si přála Johanka najít pod stromečkem:

1) Adams family dress. Tyhle šaty jsou zkrátka mé vysněné.
2) Do kosmetiky jsem nikdy moc neinvestovala a pořád se snažím za ní tolik neutrácet, ale poslední dobou se mi to bohužel nedaří, protože je tolik skvělých věcí… A proto je kosmetika pro mě letos ideálním dárkem. Líčení očí pak kralují paletky. No řekněte, kdo to nemá na wishlistu?
3) Přiznám se, pořád nemám ideální křivák. Sice mám fajn křivák, ale pořád ne TEN křivák. Se svetry to samý. Ten kdo mi nadělí pod stromeček ty pravé, bude navěky milován.
4) Můj iPhone 4 už je děda, ač krásný děda. Ale tak nějak si říkám, že je čas na upgrade. Nebo mám počkat na 7 Hmm… uvidím. Tenhle dárek bych si nadělila pod stromeček sama.
5) Hladce oholené nohy, podpaží a třísla to je samozřejmost. Letos to hodlám zvládat se strojkem Braun Silk-Epil 9 wet & dry s různými nástavci. A je to i pro nás citlivky…. pokračování naleznete na http://www.milkwoman.cz/2015/11/christmas-wishes-his-her.html.

WISH LIST PRO NĚJ, aneb co by jste mohly koupit své drahé polovičce?

1) Nemůže vypadat jako vágus. Ne a ne a ne. Navíc když má vousy, o ty se musí přeci nějak pečovat. Olej, vosk, hřebínek…a půl hodiny je v tahu 🙂 Skvělý dárek.
3) Hezké tričko (když se trefí velikost) udělá vždycky radost. A třeba to „Sám seš hipster“ mě fakt zaujalo.
6) Braun series 7 – Úzce souvisí s bodem číslo 1, přeci nemůžu vypadat jak Rumcajz (navíc když nemá moc rád rum) a je potřeba o to křoví nějakým způsobem pečovat 🙂
8) Hodinky. No, obešel by se bez nich (čas se dneska zjistí na mobilu), ale jako designový doplněk…proč ne. Znáte to.
12) Venku je kosa. Všimli jste si? A nějak se chránit musí a tohle je taková nezbytnost, kterou si ovšem sám nekoupí. Neumí to a nechce to umět :D. Prostě šála.
14) Jediné chlapské pití je whisky… kompletní wish list naleznete na http://www.milkwoman.cz/2015/11/christmas-wishes-his-her.html.

Více o soutěži na mybraunworld.jenprozeny.cz.