1. prosince 2015
 | 
Chystáte se na vánoční večírek? Netrpělivě ladíte outfit, kabelku, boty a makeup? Nezapomeňte však na krásné a hladké nohy, ty jsou nezbytností všech večírků!

Pokud denně zápasíte se žiletkami, je ten správný čas se zúčastnit vánočního kola soutěže o epilátor Braun Silk-épil 9 a pánský holící strojek Braun Series 7.

Jak na to?

Je to opravdu jednoduché, napište své vánoční přání, doplňte ho o hezkou fotečku, a to vše nahrajte na mybraunworld.jenprozeny.cz nebo na svůj Facebook či Instagram pod hashtag #mybraunworld. Autorka nejzajímavější fotografie získá epilátor BRAUN Silk-épil 9 a pánský holící strojek Braun Series 7. Hlavní výherkyně získá nejenom oba produkty Braun, ale i půlroční předplatné časopisu Cosmopolitan a Esquire. Dalších 10 odměníme dárkem od L’Occitane.

A čím je výjimečný BRAUN SILK EPIL 9 pro ženy?

Díky o 40 % širší hlavici* pokryje nový epilátor Silk-épil 9 větší plochu a odstraní jedním tahem více chloupků, takže je epilace rychlejší. Technologie MicroGrip využívá nejinovativnější pinzety firmy Braun se zdokonalenou geometrií, zvyšující efektivitu vytrhávání i zavádění chloupků, a jemně odstraňuje více chloupků jediným tahem. Díky kombinaci těchto dvou vlastností je odstraňování chloupků rychlejší, a to i v případě těch nejkratších (o délce 0,5 mm), které nelze zachytit voskem, takže pokožka zůstane hladká až 4 týdny.

Nejpokročilejší holicí strojek od Braun pro vašeho muže!

Jeho revoluční technologie Sonic automaticky přizpůsobí svůj výkon hustotě vašich vousů a s každým tahem vyvine mimořádných 10 000 mikrovibrací – pro maximálně důkladné a pohodlné oholení.

Navíc Series 7 spojuje nekompromisní německé inženýrství a výrobu se světoznámým designem Braun.

*Ať už soutěžíte se svoji fotkou s hashtagem na Instagramu nebo Facebooku, dbejte na to, aby váš profil a příspěvek byl veřejný – tedy viditelný všem. Více o soutěži na mybraunworld.jenprozeny.cz.