27. listopadu 2015
 | 
Ihned po svém uvedení na plátna kin se poslední díl Hunger Games dostal na samý vrchol návštěvnostních žebříčků.

Hunger Games: Síla vzdoru 2.část navíc nekraluje jen u nás, ale i v dalších světových státech, včetně Spojených států! Velkolepé finále filmové ságy podle knižního bestselleru stojí za to vidět. V Čechách si ho nejvíc můžeš užít v kině IMAX na pražské Flóře.

V poslední kapitole nepůjde jen o přežití, ale bude se bojovat o budoucnost obyvatel celého Panemu. Konečné zúčtování s nenáviděným prezidentem Snowem (Donald Sutherland) se blíží. Reprodrozd Katniss spolu se skupinou nejbližších přátel, včetně Gala (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) a Peety (Josh Hutcherson), povede rebely v jejich boji za svobodou. Jednotka z 13. kraje se vydává na misi, jejímž cílem je zničit prezidenta a skoncovat s jeho tyranií. Na Katniss však tentokrát čeká mnohem nebezpečnější nepřítel, než ten s jakým se dosud setkala v aréně Hladových her.

Jak tahle legendární série skončí? To se dozvíš na plátnech kin (pokud jsi ještě nečetl/a všechny knížky). Sám Josh Hutcherson přiznal, že nemá vůbec rád Peetu a radši by hrál Gala. Co si o tom myslet? Zajdi se přesvědčit do kina, jestli je vážně Peeta tak nesnesitelný, nebo se nenechal Snowem zlomit!

Mrkni se na trailer k filmu a poď ním najdeš soutěž o lupeny!

SOUTĚŽ:

Vyhraj 2 lístky na 3D projekci Hunger Games v síti multikin Cinema City!

  • Soutěžní otázka: Jak se jmenoval režisér prvního dílu Hunger Games?

Pošli správnou odpověď do neděle 29. listopadu 23:59 na mail lbilinec@bauermedia.cz. Předmět mailu: Hunger Games Soutěž

AP