25. listopadu 2015
 | 
Wow, další úspěch holek z Česka!

Wroclav, Krakow, Poznaň a Varšava. Ve všech těchto městech zazářila v posledních dnech výrazná česká stopa! Holky z holčičí skupiny 5Angels objely čtyři polská města v rámci Young Stars turné. Headlinerem této koncertní šňůry byly velké britské hvězdy – Bars and Melody! Pokud ti ten název něco říká, věř, že už jsi je nejspíš někdy viděl/a na YouTube. Zhruba před rokem je totiž v X Factoru Simon Cowell poslal z castingu přímo do finále soutěže. Kluci ho zaujali natolik, že zmáčkl zlatý bzučák. Video má skoro 100 milionů zhlédnutí!

Holky si divácky úspěšné turné moc užily, a to nejen na pódiu, ale také mimo něj. Kluci z Bars and Melody jsou prý moc fajn! 5Angels tak nasbíraly další zkušenosti, které určitě ocení i jejich čeští fanoušci, kteří se už brzy mohou těšit na nové songy!

5Angels patří k nejúspěšnějším českým hudebním projektům. Daří se jim pravidelně sklízet úspěchy nejen v Čechách a na Slovensku, ale i v dalších evropských zemích. I přes velmi dobře rozjetou kariéru holky pořád chodí do školy. Všechny čtyři navštěvují Střední školu reklamní a umělecké tvorby Michael, která jim vychází vstříc a umožňuje jim se vzdělávat i s velmi nabitým diářem. Pro hot novinky okolo skupiny sleduj Facebook 5Angels!

Přečti si o tom, s kým holky z 5Angels randí!

Podívej se na exkluzivní fotky z Young Stars tour!

archiv 5Angels

archiv 5Angels

archiv 5Angels

archiv 5Angels

archiv 5Angels

Zkoukni dosud poslední videoklip holek z 5Angels!

Památné vystoupení Bars and Melody v X Factoru!