18. listopadu 2015
 | 
Cítíš ve vzduchu tu nervozitu? Den, kdy uslyšíme sólo album Zayna Malika, se blíží.

Zdá se, že to bude veliká pecka. Zayn totiž v novém rozhovoru potvrdil, že tohle je vlastně jeho velký splněný sen. O vlastní desce přemýšlel nikoliv 5 let od té doby, co byl ve One Direction, ale dávno dávno předtím!

Dvaadvacetiletý rodák z Bradfordu se bude snažit dokázat, že nebyl a není úplný blázen, jen proto, že se rozhodl odejít z úspěšné skupiny. Lidi v jeho okolí i on sám věří, že má v hudebním světě přecijen jinou roli, než jako člen boy bandu. Jeho nová deska určitě nebude kopírkou toho, co můžeme slyšet od kluků na placce Made In The A.M. Těšit se můžeme na dost zajímavé RnB. Zaynův hlas je bombastický a byla by škoda mu nedát šanci. Už se moc těšíme, až bude deska venku!

Svůj první velký sólo rozhovor poskytl mladý zpěvák magazínu Fader. Mimojiné se vyjádřil ke „kauze“ jeho rozchodu s Perrie. Důvody komentovat nechtěl, ale vyvrátil, že by se se svou exsnoubenkou rozešel pouze přes sms, jak se psalo! Zájem o Zayna je mezi veřejností stále obrovský. Za jediný den video od Faderu viděl skoro 1 milion lidí! Jeho sólo klipy určitě budou mít desítky milionů views!

Poslechni si Zayna ve velmi zajímavém videu od FADER magazínu. Na pozadí můžeš slyšet preview jeho nového singlu!

Fader