13. listopadu 2015
 | 
Hra s efekty ve vlasech se stává módním doplňkem aneb to nejlepší z přehlídkových mol od Delphine Courteille.

Delphine Courteille je jednou z nejlepších francouzských kadeřnic. Právě tato Pařížanka je autorkou těch nejvýraznějších trendy looků na podzim/zimu 2015.

Kde jste se inspirovala?

Delphine: Vzala jsem trendy z přehlídek podzim/zima inspirované 80. a 90. léty. Tyto účesy se přizpůsobily dnešní době, nabraly krepovanou i vlnitou podobu, jsou tu velké ohony i copy.

Dají se vytvořit na jakýchkoliv vlasech?

Delphine: Pro krepování jsou vhodnější rovné nebo vlnité vlasy po ramena, ne vlasy husté, aby nevypadaly jako paruka. Pro ohon jsou vhodné vlasy rovné, které se dají prodloužit příčesky. Pro vlnité pak vlasy jemné nebo husté. Copy se dají uplést na jakýchkoli vlasech.

Jaké jsou vaše tipy?

Delphine: Před krepováním používám Pli od Tecni.ART, aby vlasy držely tvar. Pro vlnitý look sáhnu po Hollywood Waves Siren Waves Tecni.ART, vlasy zatočím a vysuším. U copu nanesu lak Infinium do vlhkých vlasů pro uhlazený a lehce mokrý efekt. U ohonu přidám na vrch hlavy lesk použitím Wet Domination Shower Shine Tecni.ART pro ještě větší efekt.

Hollywood Waves: Pokud si chcete vytvořit tento účes, nezapomeňte použít novinku Siren Waves z řady Hollywood Waves by Tecni.ART, L’Oreal Professionnel, 150ml, 269 Kč.

Two-Textured Crimping: Tento účes se neobejde bez novinek Extreme Splash, Wet Domination,150ml, 269Kč; a přípravku Pli by Tecni.ART, 190ml, 269Kč, obojí L’Oreal Professionnel.

XXL Ponytail: Na dlouhý culík nezapomeňte použít přípravek Showe Shine, Wet Domination by Tecni.ART, L’Oreal Professionnel, 160ml, 269Kč.

Svůj nejbližší Salon Expert najdete v Salon lokátoru!