16. listopadu 2015
 | 
Skvělá sportovní gamesa MARIO TENNIS: ULTRA SMASH už je doslova za rohem! Jaká bude?

Rozjeď online dvouhru s tvými kompatibilními amiibo figurkami, nebo se postav těžkým CPU oponentům v novém Knockout Challenge módu!

Exkluzivně pro konzoli Wii U se můžeme už příští pátek 20. listopadu těšit na nový Mario Tennis: Ultra Smash, a s ním i na řadu zcela nových herních prvků v rámci série v čele s možností vytvořit tým s podporovanými amiibo figurkami.

Podporované amiibo figurky, mezi které patří oblíbené postavičky jako je Mario, Luigi, princezna Peach, Bowser, Yoshi, Toad, Wario, Rosalina či Donkey Kong, se k tobě mohou přidat jak v online dvouhrách, tak při utkáních se silnými počítačovými protivníky v offline Kockout Challenge módu. Stejně jako v případě hry Super Smash Bros. i zde platí, že čím více utkání tvé amiibo figurky odehrají, tím více zkušeností získají. Postupem času se z nich tedy stanou zcela jedineční a nesmírně schopní spoluhráči.

Ukaž, kdo je u vás doma nejlepší tenista, vytrénuj ze svých amiibo figurek schopné partnery do dvouhry a soupeř s ostatními hráči v rámci online multiplayeru ve hře Mario Tennis: Ultra Smash, která na evropské kurty dorazí už 20. listopadu. Ve stejný den zároveň budou v herních obchodech k sehnání také dva nové Wii Remote Plus controllery v Toad a Bowser stylu. No a pokud už se nemůžeš dočkat, tak na YouTube kanálu společnosti Nintendo na tebe čeká malá ochutnávka v podobě základního videopřehledu toho, co Mario Tennis: Ultra Smash vlastně dovede.

Pro další informace klikni na web Mojenintendo.cz nebo facebookovou stránku NintendoclubCZ!