6. listopadu 2015
 | 
Je to tak, největší hvězda YouTube na Slovensku i v Čecách, bude mít vlastní knížku!

K Vánocům si jí můžou koupit ti, kteří umí číst texty ve slovenštině. Pokud byste si ji chtěli užít v českém jazyce, pak si budete muset počkat do začátku roku 2016!

Knížka vychází už za 14 dní a objednat si ji můžete TADY! A pozor – všechny knížky k vám dorazí nejen se záložkou a gogo-propiskou, ale také podepsané přímo od Daniela (Gogo = Daniel Štrauch)!

Na co se můžete uvnitř knížky těšit?

BAM, čaute, tu je GoGo! Tenhle pozdrav sa ozývá z desítek videí na internetu, které si získaly neuvěřitelné množství fanoušků. Jejich autorem je GoGo, vlastním jménem Daniel Štrauch, blátznivý, nebojácný, a hlavně vtipný mladík z bratislavské Petržalky, pro kterého byla kariére úspěšného YouTubera životním snem. Za svým cílem se mu daří úspěšně kráčet – dnes mu patří nejsledovanější slovenský kanál na YouTube, kde ho sleduje více než 1,1 milionu fanoušků. Gogo patří k hlavním „celebritám“ nastupující generace a je důkazem toho, kam až to člověk plný tvořivých sil může dotáhnout ze svojeho oranžového pokojíku. Svůj příběh shrnul do poutavého vyprávění, ve kterém odhaluje zákulisí své práce, překážky, které musel překonat, ale i detaily ze svého osobního života a ještě mnohem víc!