5. listopadu 2015
 | 
Už zítra!

Osmadvacetiletá Britka Ellie Goulding se poslední léta řadí celosvětově mezi nejpopulárnější zpěvačky. Doposud vydala dvě velmi úspěšné desky, na svém kontě má více než desítku hitů a do této chvíle prodala více než dvacet milionů alb a singlů. Naposledy se nám připomněla začátkem roku filmovou písní Love Me Like You Do, se kterou zabodovala v hitparádách více než sedmdesáti zemí, nyní se Ellie konečně vrací v plné síle!

Ellie vydává zítra třetí studiovou desku, která dostala název Delirium. Základní verze alba bude obsahovat celkem šestnáct písní a nebude na ní chybět ani již zmiňovaný hit natočený pro soundtrack k filmu Padesát odstínů šedi. Stejně jako v případě předchozích alb, i tentokrát zpěvačka uvede na trh i deluxe verzi alba, které přinese celkem dvaadvacet písní.

Britská zpěvačka na své novince, která vznikala střídavě v Londýně, anglickém hrabství Herefordshire, Švédsku a Los Angeles, spolupracovala se špičkovým producentským týmem, ve kterém nechyběli Max Martin, Greg Kurstin, Ryan Tedder z One Republic, Klas Ahlund nebo Guy Lawrence z dua Disclosure. Psaní textů se ujala sama Ellie, po boku jí stál i tentokrát dlouholetý spolupracovník, skladatel a zpěvák Jim Eliot.

„Část mého já vidí toto album jako experiment natočit velkou popovou desku,“ uvádí Ellie, která již veřejnosti představila pilotní singl celé desky. Song On My Mind vznikl v produkci Grega Kurstina a téměř okamžitě po své premiéře v britském éteru byl odeslán i do rádií po celém světě. První reakce na píseň i zveřejněné informace o nadcházející desce naznačují, že nové album Ellie Goulding bude dozajista jedním z nejdůležitějších titulů konce tohoto roku!