3. listopadu 2015
 | 
Nikola, Veronika, Tereza, Naty a Angee - to je pět členek nejslavnějšího českého girl bandu 5Angels!

Holky jezdí koncerty nejen u nás, ale také v zahraničí! V průběhu listopadu vystoupí v největších polských městech v rámci velkolepé akce Young Stars on Tour, společně s britskou senzací z X Factoru, Bars and Melody!

Holky nezapomínají ani na české fanoušky a chystají pro ně zbrusunový song s českým textem. Exkluzivně pro Bravoweb prozradily, že na něj rovnou natočí i videoklip! Kdo by si myslel, že kromě hudby nemají čas na vůbec nic jiného, ten je na omylu. Zvládají chodit na střední školu – dokonce všech pět na tu samou: střední školu reklamní tvorby Michael, která je v kariérách plně podporuje! Niki a Verča jsou navíc zamilované!

Nikola chodí s devatenáctiletým Adamem, se kterou se seznámila v partě lidí. Nejdříve spolu pouze kamarádili, ale pak přeskočila pověstná jiskra a teď jsou spolu už déle než rok! To je překvápko, co?! Adam hrál od malička vrcholově hokej, se kterým přestal, ale zvažuje k němu návrat. Sama Niki říká, že jejich vztah je skvělý a báječně si rozumějí a náročnou kariéru jí její kluk toleruje. Dokonce spolu letos v létě tahle dvojka byla i na dovolené! My jsme je vypátrali v centru Prahy, mrkni se do fotogalerie 🙂

Verča je se sedmnáctiletým Dominikem skoro 10 měsíců, a stejně jako v případě Nikči, to je její první vážná známost. Možná vás překvapí, že Dominika představily Verče holky ze skupiny, protože to byl jejich dlouholetý kamarád. Dominik hraje hokej za Slávii Praha. Co ke svému vztahu říká Veronika? „Když odjíždím, Dominik mi moc chybí, ale naprosto vše chápe a podporuje mě. Letos jsme spolu strávili první dovolenou a bylo to krásné. Nejdříve, když mi holky Dominika představily, myslela jsem si, že prostě budeme jen kamarádi, nechtěla jsem s nikým tak brzo chodit. Pak za mnou ale začal jezdit na koncerty, hodně jsme se poznali, a ta jiskra nějak přeskočila. Dominik i Adam byli nejdřív naši kamarádi, jezdili na naše koncerty a s holkama jsme si říkaly, jací to jsou hezcí a super kluci. No a teď s nima chodíme. Život je někdy zvláštní!

Více informací o 5Angels najdeš na webu 5angelsmusic.com!

Mrkni na videoklip andílků k jejich singlu Long Lost Weekend!