31. října 2015
 | 
Věděl/a jsi o tom, že vztahy mezi členy 1D už dávno nejsou úplně idylické?

Zdá se, že roční pauza pro One Direction přichází v ten pravý čas. Už déle prosakují informace o tom, že mezi klukama se vztahy za poslední rok výrazně zhoršily. Potvrzují to i zdroje z okolí kapely.

V Sheffieldu 30. října proběhl předposlední koncert 1D před roční přestávkou, kterou si dávají proto, aby trochu odlehčili pracovní zátěž. Předtím ještě 13. listopadu ale vyjde jejich nové albu Made In The AM. Desku vychvalují do nebes jak kluci, tak jejich management. Podle Simona Cowella to je nejlepší album v diskografii One Direction. To naznačují i dosavadní singly, ale zároveň se také na povrch dostávají dost šokující informace.

Vztahy mezi členy skupiny nejsou ideální a mezi Harrym a Louisem prý od jistého času panuje velké napětí. Nová deska Made In The AM tak prý vznikala dost zvláštně a prakticky nikdy se ve studiu nesešli všichni kluci!

Rázem se tak dost vysvětluje i to, proč Harry často cestoval jinak, než zbytek skupiny. Tvrdil, že to je proto, že nemá rád kouř a kluci prý na palubě letadla kouří…