27. října 2015
 | 
Po dynamickém singlu Unpredictable přichází Celeste Buckingham s romantickou baladou Loving You. Jedná se o její dosud nejosobnější písničku!

Písnička Loving You je založená na skutečných událostech ze života Celeste. „Písnička vznikla v době, kdy jsem byla zamilovaná, ale nejistá. Nevěděla jsem, kam mě ta láska zavede, jestli nám to vydrží a jestli to celé bude stát za to. Cítila jsem se, jako bych se topila, a zároveň i chtěla, aby mě to utopilo. Byla jsem hluboce zamilovaná, a proto vznikla skladba Loving You,“ říká Celeste.

„Chtěli jsme ukázat netypickou stránku romantického vztahu, tu náročnější a upřímnější část lásky. Člověk se bojí, protože je zranitelný,“ popisuje zpěvačka námět videoklipu.

Inspirací k písničce byla láska k Matějovi Vávrovi, který si s Celeste zahrál ve videoklipu. „Celeste mě požádala, abych si zahrál v jejím videoklipu, a po pár dnech přemýšlení jsem dospěl k rozhodnutí, že do toho rád půjdu. Chtěla docílit reálných emocí, o kterých v hudbě především jde – a tenhle názor zastávám i já sám, ať si o tom každý myslí, co chce. Máme hezkou památku na začátek našeho vztahu. A pro mě to byla jak zajímavá zkušenost, tak i zážitek, na který budeme oba dva rádi vzpomínat,“ říká Matěj.

Jak se ti písnička líbí? Svěř se v komentech! 🙂