23. října 2015
 | 
Pop-punkové seskupení ze Sydney svoji druhou desku pojmenovalo Sounds Good Feels Good!

Luke Hemmings, Michael Clifford, Calum Hood a Ashton Irwin se v loňském roce stali nejúspěšnějšími nováčky mezi kapelami. Své první desky, kterou vydali loni v červnu, prodali přes tři miliony kusů, díky čemuž se jejich album stalo například v Americe nejúspěšnějším debutem roku 2014!

Universal Music

Na loňské úspěchy se pokusí navázat kolekcí dvanácti písní, které nabídne základní verze alba, deluxe verze desky Sounds Good Feels Good bude obsahovat tři bonusové songy. Nové album vznikalo v Los Angeles, kam kapela odletěla počátkem tohoto roku a započala psaní nových songů. Již v první polovině prázdnin se fanoušci dočkali první ochutnávky v podobě dravé písně She’s Kinda Hot.

Ta zaznamenala velmi slušné hitparádové úspěchy a zároveň vyvolala v souvislosti s novým albem i velká očekávání. Ty kapela naplnila již v minulém týdnu, kdy byl představen nový singl Hey Everybody!, jež byl doplněn i hodně vtipným klipem. Podobně chytlavých a již na první poslech hitových písní nabízí deska Sounds Good Feels Good celou řadu.