22. října 2015
 | 
V roce 2016 se nejspíše fanouškům 1D minimálně po Louisovi nebude muset zas tolik stýskat!

Je totiž velmi pravděpodobné, že ho často budou vídat z televizní obrazovky! Louis v novém interview řekl, že má velký zájem usednout do poroty příštího X Factoru!

Louis Tomlinson si vyzkoušel pozici pomocného kouče v aktuální sérii britského X Factoru a tahle práce ho náramně bavila. Prozradil, že už projevil zájem o to, aby v příští sérii, která se bude vysílat v roce 2016 (kdy budou mít 1D ohlášenou pauzu), usedl přímo v hlavní porotě. Jak už víme z dřívějška, právě o to týmu okolo Simona Cowella od začátku šlo. Mají zájem o to, aby byl Louis alespoň na jednu sezónu opět stabilním článkem téhle soutěže.

Už jsem Simonovi řekl, že bych měl zájem, a uvidíme, jestli mě pro příští sezónu osloví. Je to něco, o čem vážně přemýšlím a moc bych si to přál. Jsem obrovský fanoušek téhle show, byl bych strašně rád její součástí ve všech těch týdnech, to by byla nádhera. Myslím, že bych byl slušný porotce,“ řekl Louis britskému deníku The Sun.

Dokážete si představit to šílenství na castingu? Každá druhá fanynka 1D teď bude chtít přijít a zazpívat si před Louisem!

Syco