20. října 2015
 | 
Třiadvacetiletá modelka trpí od patnácti let depresemi!

„Proč odchází z modelingu, když patří mezi nejúspěšnější modelky?“ Takové otázky se objevovaly v médiích i na sociálních sítích neustále od té doby, kdy rodačka z Londýna oznámila, že s modelingem končí a chce se naplno věnovat herectví.

Nové interview s Rupertem Everettem v rámci Women in the World Summit vneslo do téhle „záhady“ trochu světla. Cara se totiž svěřila, že už v patnácti letech trpěla silnými depresemi, musela vyhledat odbornou pomoc a začala . Nároky jejích rodičů na školu byly dost vysoké a ve světě modelingu se nároky okolí nezmenšily, spíše právě naopak.

Cara prý měla období, kdy nechápala, proč by měla déle žít a zdálo se jí, že jediným východiskem je sebevražda. Co jí z depresí alespoň trochu dostalo? Terapie, antidepresiva a otevření se svým přátelům.

Už před pár týdny jedna z nejúspěšnějších modelek posledních let zkritizovala svět modelingu, který má podle ní nesmyslné nároky a u holek vyvolává negativní pocity. Nešetří ho ani nyní. „V tomhle byznysu se říká, že když budete krásná, štíhlá, slavná, fit a oblíbená, pak budete šťastná.“ Takhle to ale samozřejmě v životě (a v hlavě) nefunguje. Cara věří, že ve světě filmu si trochu odpočine a nebudou na ní kladeny takové nároky, co se týče jejího vzhledu a figury.

Mrkni se na celý, velmi zajímavý rozhovor!