16. října 2015
 | 
Pátek šestnáctého října 2015, tedy dnešek, je velkým dnem pro všechno Lovatics!

Třiadvacetiletá americká zpěvačka Demi Lovato totiž právě dnes vydává své nové album. Deska Confident je nástupcem veleúspěšného alba Demi, které vyšlo v roce 2013.

V pořadí páté album půvabné zpěvačky je pořádně našlapané a najdeš na něm i několik exkluzivních hostů. Nechybí australská raperka Iggy Azalea a americký rapper, který vystupuje pod uměleckým jménem Sirah. Celkem se na novou desku vešlo 11 písní.

Pro opravdové Lovatics bude k dostání i deluxe verze alba Confident. Ta nabídne další dva bonusové songy a hlavně i dva remixy jejího aktuálního hitu Cool For The Summer. Zmiňovaná píseň byla představena počátkem letních prázdnin a od té doby sbírá ve světových hitparádách jeden úspěch za druhým. Vede se jí slušně i v té české, kde se v rámci digitálu dostala i do první desítky.

Připomeňme, že Demi Lovato již několik let patří mezi jednu z nejsledovanějších zaoceánských zpěvaček. Aktuálně ji na Instagramu sleduje přes 24 milionů fanoušků, 31 milionů ji následuje na Twitteru a na Facebooku se počet fanoušků vyšplhal nad 37 milionů. Je nadmíru jasné, že vydáním desky Confident se tato čísla ještě o dost vylepší…

Mrkni se na poslední klip Confident!

Poslechni si celé nové album Demi Lovato!

Universal Music

Universal Music