9. října 2015
 | 
Už je to konečně tady!

Selena Gomez se konečně vrací s novým albem! Více než dva roky po úspěšném sólovém debutu Stars Dance právě dnes vydává druhou desku s názvem Revival!

Selena svoji novinku začala natáčet na podzim minulého roku, poslední úpravy na ní provedla letos v létě. Výsledkem její několikaměsíční práce je jedenáct nových písní, které bude obsahovat standardní verze alba, její deluxe podoba přinese další tři bonusové songy. Selena se při natáčení nových skladeb na desku opětovně představuje i jako textařka a skladatelka, ve studiu ji při práci podpořilo i několik věhlasných producentů.

V seznamu těch, kteří se na albu Revival podíleli, nechybí například Rock Mafia, Hit-Boy, Dave Audé, Max Martin, Mattman & Robin, Stargate, Benny Blanco, Steve Mac nebo americký rapper A$AP Rocky. Ten je podepsán i pod nedávným hitem Good For You, který před v průběhu léta bodoval i v rámci české IFPI…

Jen před pár dny Selena do rádií uvedla svoji novinku Same Old Love. Hitovou píseň, která se line spíše v pomalejším tempu, napsala společně se zpěvačkou Charli XCX a svým producentským dohledem ji zastřešili výše uvedení Stargate společně s Benny Blancem.