8. října 2015
 | 
Vin Diesel v nové akční fantasy ukáže, že čarodějnice nejsou jen pouhá pověra!

Vin Diesel jako nesmrtelný a poslední lovec čarodějnic v nové akční fantasy ukáže, že čarodějnice nejsou jen pouhá pověra. Vždy tu mezi námi byly a jsou. A on je dnes posledním svého druhu, jenž je schopný je poslat na onen svět. Ve válce, kterou s nimi vede už 800 let, se představí s mohutným plnovousem ve středověkých kulisách stejně jako v současném New Yorku. Role jeho mentora z tajné organizace „Sekery a kříže“ se zhostil Michael Caine, po boku Vina Diesela pak bude stát Elijah Wood a Rose Leslie známá jako Ygritte ze seriálu Hra o trůny.

Válka proti čarodějnicím probíhá po celé Zemi a trvá už stovky let. Kaulder zabije Královnu čarodějnic, která ho prokleje k věčnému životu. Jak využívá nesmrtelnost? No přeci bojem proti čarodějnicím! Po zhlédnutí Posledního lovce čarodějnic na ně uvěříš i TY!

Boj je to ale nekonečný stejně jako jeho život. Čarodějnicím se navíc podaří svou Královnu opět přivézt k životu. Jak může tohle celé dopadnout? To uvidíš v kinech už brzy. Cool Vin Diesel s bujnou kšticí a jeho kolegové – Ygritte z Her o Trůny a Frodo z Pána prstenů? Tak to musíš vidět! O režii se postaral Breck Eisner.

POSLEDNÍ LOVEC ČARODĚJNIC v kinech od 22. 10. 2015!

Summit Entertainment

Summit Entertainment

Summit Entertainment