7. října 2015
 | 
Objev krásu fotbalu! A bacha! Na hřišti jsou tentokrát i hráčky!

Novinky ve hře FIFA 16 se týkají celého hřiště. Těšit se můžeš na vyvážený a autentický fotbalový zážitek s hrou podle tvého gusta a možností přijmout náročnější výzvy. Když si budeš dostatečně sebevědomě počínat v obraně a ovládneš střed hřiště, dočkáš se mnoha kouzelných momentů.

K udržení kroku s technicky zdatnými hráči máš k dispozici 25 inovativních změn v pohyblivosti obránců. Ti teď mohou uzavírat prostory a pomocí rychlé změny směru s úkroky udržet kontakt se soupeřem. Při zachycování náběhů a přerušování útočných akcí si volnosti pohybu nebude možné nevšimnout. Díky nové mechanice odebírání míčů a animacím můžeš jít do souboje naplno a získat míč pro sebe. Souboje o míč budou o mnoho zábavnější a přesnější díky novým skluzům, zákrokům vstoje a dokonce i naznačeným zákrokům.

EA Sports

Výsledky zápasů se lámou ve středu pole a nejinak tomu je ve hře FIFA 16. Trpělivě kombinuj a připrav si šance postupným útokem, nebo vyčíhej vhodný okamžik k vyslání přesné přihrávky k nastartování rychlé útočné akce! Uvolni se, abys získal/a čas nebo se odpoutal/a od soupeře, naznač mu tělem nebo kolem něj vyraz do nečekaného úniku tak, jako to dělá třeba Messi, když má svůj den – tvoje možnosti kreativního zacházení s míčem jsou prakticky nekonečné!

A pozor! Super novinka pro holky! Vůbec poprvé v historii série FIFA si zahrajte za jeden z 12 ženských reprezentačních celků v režimech Výkop, Turnaj off-line a Přátelské zápasy on-line!

VYHRAJ!

VE HŘE JE 3x HRA FIFA 16 pro XBOX ONE!

EA Sports

EA Sports

EA Sports

SOUTĚŽ TADY!