7. října 2015
 | 
Harry Styles zastavil koncert na pět minut, aby vyslovil jméno jedné fanynky správně!

Každý Directioner ví, že je to Harry Styles, kdo se zpravidla ujme toho, aby na turné On the Road Again zazpíval všechno nejlepší fanouškovi/fanynce, který/ý má zrovna narozeniny. A protože je ve velké hale často špatně rozumět, naučil se i dost dobře odhadnout jejich jména čtením ze rtů! Na nedělním koncertě One Drection v Manchesteru měl ale trochu problémy se jménem sedmileté fanynky.

Po 30 sekundách, kdy se snažil rozluštit jméno fanynky, Harry zavtipkoval, že jí prostě bude říkat Trevor, ale pak uviděl její totálně zničený výraz (1D tričko a králičí uši tomu moc nepomohly). Takže změnil názor a dál se snažil přijít na její jméno.

Fanoušky poprosil, aby si jméno fanynky slovně předávali tak dlouho, dokud se nedostane do přední řady, což nevyšlo. Pak se snažil jméno hláskovat na základě toho, co fanynka ukazovala rukou, což taky nevyšlo. Harry se pak zeptal, jestli někdo má tužku a papír, aby napsal její jméno. Nakonec ale někdo dostal super nápad! Napsal její jméno na iPhone, který pak zabrala obrazovka, takže si ho Harry mohl přečíst!

Její jméno bylo LEXIE!

http://harrystylesisonesmartcookie.tumblr.com/post/130539538289/manchester-4-oct-15-jamie-lexie-trevors