2. října 2015
 | 
NHL 16 je pecka, od které se nebudeš moci odtrhnout!

Nech si přebrousit brusle a svolej kámoše, protože EA SPORTS Hockey League je zpátky! Pusťte se společně do týmové hry on-line 6 na 6, on-line kooperace z gauče nebo hraní přepracované verze EA SPORTS Hockey League a dokažte, že ani skvělé individuality nedokážou zdolat dobře fungující tým!

Hráči teď mohou ovládat všech dvanáct hokejistů na ledě včetně brankářů. Díky reálným soupiskám týmů NHL se teď můžeš utkávat v zápasech „drop-in“ s dalšími hráči z celého světa nebo se na vstup do EA SPORTS Hockey League připravit s přáteli v privátní hře v OTH. Ideální herní režim pro ty, kdo se prostě je tak chtějí s kamarády svalit na gauč, spojit síly a zahrát si hokej on-line s přímým vstupem do rozehraných zápasů. Také se výborně hodí pro týmový trénink před tím, než vyzvete soupeře v OTH nebo EASHL.

Baví tě řídit klub z pozice generálního manažera, chceš si splnit hráčský sen v NHL nebo vybudovat vlastní tým snů? NHL 16 nabídne herní režimy pro jednoho hráče vyhovující gustu každého hokejového fanouška. Všechny režimy navíc obsahují novinky, které dosud nebyly v sérii EA SPORTS NHL k vidění.

Ať už jsi úplným nováčkem série NHL, který uvítá každou pomoc, nebo ostříleným veteránem hledajícím další způsoby vypilování svých dovedností, nový tréninkový nástroj ti pomůže zdokonalit ofenzivní i defenzivní schopnosti bez ohledu na tvůj talent.

V NHL 16 hokej ožívá a nabírá na energii díky jedinečné atmosféře jednotlivých hal, dokonale realisticky zpracovaným hráčům a komentáři reflektujícímu aktuální dění!

VYHRAJ!
VE HŘE JE 3x HRA NHL 16 pro XBOX ONE!


Soutěžit můžeš TADY!