1. října 2015
 | 
Animal Crossing: Happy Home Designer je super hra, která tě okamžitě pohltí a dlouhé týdny nepustí!

Na oslavu vydání hry Animal Crossing: Happy Home Designer pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS se Nintendo of Europe chystá vydat řadu nových doprovodných produktů. Už zítra, v pátek 2. října, se můžeš těšit mimo jiné na dva nové hardwarové balíčky, které umožní užít si širokou paletu možností tohoto titulu, jak fanouškům série, tak zcela novým hráčům.

Fanoušci série Animal Crossing se zálibou v navrhování interiérů i exteriérů budou moci v Animal Crossing: Happy Home Designer pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS popustit uzdu své představivosti. Připoj se k Nookově rodinnému podnikání a navrhni pro stovky oblíbených zvířátek ze série jejich vysněné domovy! No a pokud by ses cítil/a na ambicióznější projekty, můžeš se pustit třeba do návrhu školy či kavárny a tvým oblíbeným zvířecím kamarádům tak přiřadit zcela nečekané role.

Nintendo

Při příležitosti jejího vydání pak bude limitované množství kopií hry v obchodech obsahovat jednu speciální amiibo kartu, která umožní hráči povolat speciální postavu z karty a vyřádit se při navrhování jejího vysněného obydlí. Jaký pak druh domovu vybuduješ třeba pro takového Toma Nooka nebo Isabelle? Další amiibo karty budou prodávány samostatně v baleních po třech. Jedna z těchto karet pak bude vždy patřit speciální postavě, jejíž dům nebude možné navrhnout bez použití její amiibo karty. Každou z karet bude možné použít na různých kopiích hry, díky čemuž budou skvělé pro sbírání a vyměňování mezi vašimi přáteli.

Zatímco majitelé novějších New Nintendo 3DS a New Nintedno 3DS XL mohou jednoduše přiložit amiibo karty na NFC oblast zabudovanou do spodní obrazovky zařízení, majitelé zařízení Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL a Nintendo 2DS si budou moci nově dokoupit speciální příslušenství jménem NFC Reader/Writer. Tato plošina jim umožní plně si užít možností amiibo karet i figurek v jakékoliv kompatibilní hře.

Ať už se chystáš na své první setkání se zařízeními z rodiny Nintendo 3DS nebo patříš mezi jejich majitele, 2. října si z nabídky balíčků hry Animal Crossing: Happy Home Designer zaručeně vybereš!

Nintendo

Nintendo