19. září 2015
 | 
Nový singl Catwalk Fever nám ukazuje Mistu, jakou jsme dosud neznali!

Song Catwalk Fever můžeš už znát z vysílání rádia Evropa 2. Možná jsi v něm ani Mistu, od které jsme všichni zvyklí na taneční pecky, nepoznal. Je to opravdu dost velká a zajímavá změna. Mista ukazuje svou novou polohu a je doplněná o živou kapelu. Podle jejích slov je to návrat k jejím hudebním kořenům. Singl má hitový potenciál a už taky šplhá k výšinám v několika domácích hitparádách.

Natáčelo se ve zdemolované továrně v budově bývalého Baťova komplexu ve Zlíně. Aby zde mohla natáčet, musela zpěvačka vyřídit spoustu povolení. „Kvůli natáčení se musela uzavřít celá budova, dokonce se musel opět zprovoznit výtah, který od uzavření Baťových závodů nebyl používán,“ vzpomíná Mista. Klip se natáčel dva dny a objevuje se v něm modelka Zdeňka Dudomai z Czechoslovak models. Ta v něm sehrála „ledovou tvář“.

V poslední době se Mista tak trochu stáhla z mediální scény. Proč tomu tak bylo? „Za poslední čtyři roky jsem byla na pěti turné, včetně jednoho turné v Číně, měla pět singlů, která hrála celoplošná rádia, vydala jsem album, prostě jsem se potřebovala na chvíli zastavit, najít nový směr,“ svěřila se Mista.

Mista je tváří prestižního salonu Petra Měchurová, který pro Mistu vymýšlí nové trendy účesy a barvy. Tak tomu bylo i v nejnovějším klipu CATWALK FEVER. Mrkni se na klip!

Pro novinky o Mistě sleduj její Facebook a webovky!

Firestarter

Milan Mošna

Milan Mošna