17. září 2015
 | 
Napínavý scifi-thriller má dnes premiéru v kinech!

Dnes má premiéru jeden z nejočekávanějších filmů tohoto roku – Labyrint: Zkoušky ohněm –a fanoušci nebudou zklamáni! Tenhle napínavý sci-fi thriller budeš sledovat s otevřenu pusou!

Představitel hlavní role Thomase – Dylan O’Brien – prozradil, že dobrodružné to bylo i na place. Herci se museli neustále přemísťovat z místa na místo, protože film se odehrává na poušti, na vrcholcích hor a v těch nejděsivějších budovách, jaké jsme kdy viděli!

„Natáčení druhého dílu bylo v mnoha směrech jiné než natáčení toho prvního. Připadalo mi to jako natáčení úplně jiného filmu. Každý týden jsme točili někde jinde a vypadalo to tam jinak než v prvním dílu. Ale stejná byla energie, legrace a skvělý tým!“, říká Dylan.

Film je nabitý akcí a napínavými scénami, které ti rozpumpují srdce, a nechybí ani silné emocionální chvíle. A samozřejmě – po schlédnutí už se nemůžeme dočkat na další pokračování!

Příběh: Když Thomas a jeho kamarádi dokázali uniknout z vražedného labyrintu, doufali, že se dokážou vrátit ke svým starým životům. Nemohli se ale splést víc. Místo svobody je čekal pouhý postup do druhé fáze zkoušky připravené organizací Z.L.S.N. Pro Thomase a ostatní přeživší Placery z labyrintu tak běhání zdaleka nekončí. Jejich další útěk je zavede na Spáleniště, nejvíce sežehnutou část planety, krajinu plnou nepředstavitelných překážek. Sluneční erupce sežehly Zemi na popel a proměnily ji v pustinu. Světové vlády se zhroutily – a s nimi i řád a právo. Rozpadajícími se troskami měst teď bloudí takzvaní „raplové“, lidé pokrytí hnisajícími ranami, které nakažlivý virus dohnal za hranu příčetnosti. Jejich jediným cílem je najít cokoliv živého, aby se nasytili. Thomas a jeho přátelé musí rychle najít bezpečné útočiště a organizace Z.L.S.N. se stará o hlavně to, aby jim šance na přežití nastavila v jejich neprospěch. Placeři se ale dokáží spojit s bojovníky odporu, zasáhnout vrchní velení Z.L.S.N. a odhalit tak další šokující plány, které si pro ně společnost přichystala. Thomase čeká tvrdá zkouška ohněm. Skutečně se někde uvnitř v jeho hlavě skrývá tajemství, které je zachrání?