16. září 2015
 | 
Naše nejslavnější YouTuberka natočila beauty video, jaké jsme od ní dosud neviděli. Speciálně k Disney filmu Následníci!

Už jen pouhých pár dní zbývá do premiéry nového Disney filmu Následníci. V USA slavil tenhle snímek velký úspěch, když si ho při premiéře zapnulo více než 12 milionů lidí. Kolik to bude v Čechách je těžké odhadovat, ale pokud se zařadíš mezi ně, určitě nebudeš litovat. Na co se můžeš těšit?

V hlavních rolích uvidíš Dove Cameron, Sofii Carson, Cameron Boyce a Booboo Stewarta. Právě se Sofií a Booboo jsme si pokecali před dvěma týdny v Londýně a jsou to neskutečně milí lidé! O čem je samotný film?

Potomci Zloby, Zlé královny, Cruelly de Vil a Jafara mají možnost vycestovat z Ostrova Ztracených a studovat na škole s dospívajícími potomky Popelky, Šípkové Růženky a dalších pozitivních pohádkových postav. Z toho samozřejmě vzejde spousta úsměvných i napínavých momentů. Nechybí láska ani nenávist. Pokud máš aspoň trochu rád/a pohádky, určitě si tenhle film užiješ!

Právě hlavní hrdinku Mal (ve filmu ji hraje Dove Cameron), potomku Zloby, si „vzala do parády“ Teri Blitzen a ukáže ti, jak se nalíčit a upravit jako ona!

Premiéra Následníků na Disney Channel je už v sobotu 19. září v 10:30!

Disney

Disney

Disney

Disney