9. září 2015
 | 
Vyfoť se, jak se svou partou kámošů sdílíš SKITTLES, společně vyhrajte 10 000 těchto šťavnatých bonbónů s ovocnou příchutí a zážitek, na který jen tak nezapomenete. Zažijte profesionální focení na plakát do časopisu Bravo!

Máš jedinečnou šanci se objevit v časopise vedle tvých oblíbených hvězd!

V září se na webu Skittles.cz soutěží o opravdu luxusní výhru – focení na plakát do časopisu Bravo a 10 000 sťavňatých bonbonů Skittles!

Chceš se stát hvězdou ze stránek časopisu společně se svojí partou, užít si profesionální focení, získat pár luxusních fotek do alba a hromadu SKITTLES k tomu? Je to snadné. Vyber pár nejlepších kamarádů a společně se vyfoťte, jak sdílíte bonbóny s ovocnou příchutí SKITTLES. Ukažte, že jste originální, máte styl, umíte pózovat a hlavně se u toho bavit. Fotku přihlaste na www.skittles.cz a sdílejte ji. Jde totiž nejen o kreativní nápad, ale také o počet hlasů. Čím více jich nasbíráte, tím větší máte šanci, že se dostanete až na plakát!

Porota složená ze zástupců značky SKITTLES a časopisu Bravo vybere ten nejlepší z deseti snímků s nejvyšším počtem hlasů a z jeho aktérů udělá hvězdy listopadového vydání Brava. Soutěž probíhá od 1. do 30. září 2015. Vítěznou fotografii porota vybere z deseti fotek, které na www.skittles.cz nasbírají největší počet hlasů. Focení na plakát pro maximálně pět osob do časopisu Bravo proběhne na začátku října.

Skittles

Zasoutěž si v soutěži se SKITTLES na našem webu!