7. září 2015
 | 
Dylan O'Brien, Kaya Scodelario a další v pokračování filmového hitu!

Thomas a jeho kamarádi dokázali uniknout z vražedného labyrintu. Doufali, že se dokážou vrátit ke svým starým životům. Šeredně se ale zmýlili. Místo svobody je čekal pouhý postup do druhé fáze zkoušky připravené organizací Z.L.S.N. Pro Thomase a ostatní přeživší Placery z labyrintu tak běhání zdaleka nekončí. Jejich další útěk je zavede na Spáleniště, nejvíce sežehnutou část planety, krajinu plnou nepředstavitelných překážek.

Sluneční erupce sežehly Zemi na popel a proměnily ji v pustinu. Světové vlády se zhroutily – a s nimi i řád a právo. Rozpadajícími se troskami měst teď bloudí tzv. „raplové“ – lidé pokrytí hnisajícími ranami, které nakažlivý virus dohnal za hranu příčetnosti. Jejich jediným cílem je najít cokoliv živého, aby se nasytili. Thomas a jeho přátelé musí rychle najít bezpečné útočiště a organizace Z.L.S.N. se stará hlavně o to, aby jejich šance na přežití byla co nejmenší. Placeři se ale dokáží spojit s bojovníky odporu, zasáhnout vrchní velení Z.L.S.N. a odhalit tak další šokující plány, které si pro ně společnost přichystala. Thomase čeká tvrdá zkouška ohněm. Skutečně se někde uvnitř v jeho hlavě skrývá tajemství, které je zachrání? To zjistíme v kinech už od 17. září!

SOUTĚŽ

Pro 15 z vás máme připravené dva vstupy na předpremiérovou projekci filmu Labyrint: Zkoušky ohněm, která se uskuteční příští pondělí 14. září v 17:30 v Praze! (Místo upřesníme ve výherním e-mailu)

Pošli nejpozději do pátku 11. září 12:00 na e-mail lbilinec@bauermedia.cz jméno režiséra filmu Labyrint: Zkoušky ohněm a nezapomeň připsat své jméno a příjmení (pro zařazení na guest list). Jestli budeš mezi patnácti nejrychlějšími, kteří zašlou správnou odpověď, napíšeme ti výherní e-mail!

Richard Foreman, Jr. SMPSP/20th Century Fox