30. srpna 2015
 | 
Pamatuješ na trapas na VMA 2009 a na to, co provedl Kanye Taylor? Kdyby se teď role obrátily, tak by to asi bylo fakt hustý!

Před šesti lety na MTV VMA vyhrála Taylor Swift v kategorii Best Female Video za videoklip You Belong With Me. Při děkovné řeči se ale na pódiu objevil Kayne West, vzal Taylor mikrofon z ruky a řekl, že jedním z nejlepších videí všech dob je to od Beyoncé! Byl naštvaný, že cenu nevyhrála Bey za video Single Ladies. Těžko si umíme představit, jak se chudák Taylor cítila, a navíc musela pár minut nato vystupovat!

Zdá se, že teď se ale role obrací! Na letošních VMA si totiž prestižní cenu v kategorii Michael Jackson Video Vanguard Award za přínos popové kultuře půjde převzít právě Kayne West! Bude to Taylor, kdo mu ji bude předávat? Hodlá mu nějak oplatit trapas a ponížení, kterému ji tehdy vystavil? „Stát se může cokoliv. Taylor tu bude, takže nikdy nevíš,“ říká producent VMA Van Toffler s potutelným úsměvem.

Asi se budeš divit, ale Taylor a Kanye jsou dnes přátelé. „Cítila jsem, že nemůžeme být přátelé, dokud ke mně nebude cítit určitý respekt. A pak to přišlo a bylo to oboustranné,“ prozradila Talor.

Kdyby mu ale předávala cenu právě ona, bylo by to super! Vzhledem k tomu, že jsou přátelé, o vážnou pomstu nejspíš nepůjde, ale určitě to bude zajímavé 🙂