24. srpna 2015
 | 
Možná jsi nevěděl/a, že Harry nemá jen hezký hlas a tvářičku, ale umí i psát hezký písničky :) Tyhle písničky napsal nebo se na nich výrazně podílel :) Věděl/a jsi také, že některé písničky napsal pod pseudonymem Mick Greenberg?

Ariana Grande / Just a Little Bit of Your Heart

Meghan Trainor / Someday Maybe (zatím nevydáno)

Instagram

Jedná se o duet, ve kterém se zpívá o tom, když jsi ve vztahu, rozejdete se a pak ho/jí vidíš s někým jiným. Song by se měl jmenovat Someday Maybe.

Dan Layus (zatím nevydáno)

Facebook.com

Harry se dal dohromady se zpěvákem kapely Augustana – Danem Layusem – a vzešlo z toho hned několik písniček jako jsou Heart (Even If You Don’t Deserve It), One Desire a Love You Like You’re Leaving.

Alex & Sierra / I Love You

Harry se podílel na sladkobolné baladě o rozchodu I Love You, údajně inspirovanou jeho bývalkou Taylor Swift. Ať už to je nebo není pravda, tenhle úžasný duet ukazuje, že Harry mluví o jedné ze svých bývalek jenom v dobrém.

Kodaline / Make It Feel Right (zatím nevydáno)

Instagram

Frontman kapely Kodaline – Steve Garrigan – má na spolupráci s Harrym jen dobré vzpomínky, dokonce ho nazývá dobrým textařem. Snad se písničky brzy dočkáme!

Gavin DeGraw / Not Our Fault (zatím nevydáno)

Instagram

Písnička se bohužel na Gavinovo album nedostala, ale snad se dočkáme 🙂

One Direction

Instagram

Ok, tohle asi není žádné překvapení, ale možná se budeš divit, že se jako jediný z One Direction podílel na takových hitech, jako jsou Where Do Broken Hearts Go nebo Stockholm Syndrome.