10. srpna 2015
 | 
Gigi Hadid je tváří nové kampaně Topshop. O módě, koníčcích nebo třeba o tom, jaké bylo natáčet videoklip Bad Blood, se dočteš tady!

Jaké to je být tváři Topshop v nové kampani?
Je to 100% cool. Já miluji vše z Topshopu, Jsem největším fanouškem. Focení jsem si opravdu uživala. Nebylo to nucené a strojené, což odpovídá mému stylu.

Kde začínáš při vytváření outfitu?
Normálně začínám u obyčejných džínů a trička, pak si zvolím zajímavý pár bot nebo sako a snažím se dát výrazné věci na vrch. Ale když jsme u toho, pokud koupím nový kus oblečení jako třeba kabát s potiskem, pak jsem tak natěšená, že celý outfit skládám kolem něj.

Cítila ses vždycky přirozeně před kamerou?
Máma byla můj první fotograf a stylistka, když jsem byl opravdu malá, takže ano! Když přestala se stylingem a opravdu se dostala k fotografování, vždy fotila mě a moji sestru. Takže když jsem dostala první modelingovou práci s Paulem Marcianem pro Guess, cítila jsem se velice přirozeně, nevnímala jsem to jako práci.

Proč jsi se nevěnovala modelingu víc v dětství?
Máma mě zarazila v dost mladém věku, abych neměla pocit, že pracuji, ale jen získávám pozitivní zkušenost. Chtěla pro mě normální dětství, abych rozvíjela i jiné schopnosti a našla sama sebe předtím než se dostanu do branže, která může být velmi tvrdá a nekompromisní. Je hezké mít možnost učinit tuto volbu sama v starším věku.

Bylo pro Vás důležité vrátit se do školy?
Já bych nevyměnila střední školu za nic na světě. Byl to ten nejlepší čas, hrála jsem opravdu vášnivě volejbal a jezdila na koních. Hrála jsem kvalifikaci na Olympijské hry mládeže ve volejbale a byla jsem opravdu konkurenceschopná jízdě na mém koni. Bylo to těžké rozhodnutí dát přednost modelingové kariéře před volejbalem a jízdě na koni. Ale vždycky budu mít tyto vášně v mém srdci.

Nějaký jiný skrytý talent?
Jsem blázen do kriminální psychologie. Nemám tušení, odkud se to vzalo. Máma mě často nacházela v 9ti letech doma koukat na Investigativní pořady místo dětského Disney programu. A říkala, moje dcera je buď geniální, nebo opravdu divná! Musím přijít na způsob, jak jít do třídy, aniž bych dělala domácí úkoly, protože nemám čas! Já chci být součástí konverzace a naslouchat lidem, když mluví. To je to, co miluji na škole.

Jak probíhalo natáčení videa Taylor Swift ‘Bad Blood’?
Absolutně grandiózně. Nikdy jsem nebyla na tak obrovské produkci. To, co lidé nechápou, je, jak to bylo velkolepé. Nic z toho, co bylo na obrazovce nebylo vytvořeno na zeleném plátně – všechno bylo skutečné. Veškeré úsilí, které Taylor a Joseph věnovali tomu, aby vše vypadalo jako skutečný výcvikový tábor drsného tajného agenta. Bylo to jako Hunger Games supermodelek. Natáčení s kamarády bylo nádherné. Uteklo to velmi rychle. Mám pocit, že jsme skončili o půlnoci a objednali 50 hamburgerů a spoustu hranolek. Jen jsme seděli a hltali všechno. Poté, co jsme chodily na podpatcích celý den po štěrku a špíně, všechno, co jsme si přály, byl burger.