5. srpna 2015
 | 
ŠOK! Celým světem se rozletěly zprávy o tom, že Zayn dal Perrie kopačky...

Je těžké tomu uvěřit, ale podle nejnovějších zpráv se Zayn a Perrie po zhruba třech a půl letech rozešli. Slavný pár se dokonce před dvěma lety zasnoubil. K rozchodu prý došlo už před dvěma týdny.

Proč? Podle zdroje z blízkého okolí prý Zayn a Perrie měli problémy už delší dobu kvůli nabitému pracovnímu programu a neustálému odloučení. Slavnému páru to prý poslední dobou neklapalo ani v posteli. Zayn se navíc nejspíš nechoval jako ten nejvzornější partner – vzhledem k několika aférám a flirtování s ostaníma holkama. Perrie prý na Zayna tlačila, kdy bude svatba, až jí nakonec řekl, že se už ženit nechce.

Perrie je prý z rozchodu hodně špatná, ale snaží se být silná. Propaguje novou muziku svojí skupiny Little Mix. Zayn zase pracuje na svojí nové kariéře.

Zprávy o rozchodu sice ani jeden z nich oficiálně nepotvrdil, ale Perrie to v prvním rozhovoru po rozchodu ani nijak nepopřela. Na otázku – jak se jí po rozchodu daří – s díky odpověděla, že dobře. Moc vesele ale samozřejmě nevypadá. Navíc na nejnovějších fotkách už nenosí svůj snubní prstýnek.