22. července 2015
 | 
Bláznivá školní komedie opět zaútočí na srdce diváků, které si první díl získal ve velkém!

Letos na podzim se opět můžeš potkat s hodně netradičním učitelem Zeki Müllerem, jeho tak trochu potrhlou kolegyní Lisi Schnabelstedtovou, a také s jejich studenty všeho druhu.

Komplic, se kterým Zeki Müller dříve vyloupil banku, spáchal sebevraždu a zanechal mu svůj podíl kořisti – diamanty v tajné skrýši. Zeki má v plánu co nejdříve praštit s náročnou prací učitele. Ukryje diamanty do plyšové hračky, jenže Lisi Schnabelstedtová ji bezděčně věnuje dětské charitě v Thajsku.

Ředitelka školy Gersterová zoufale shání učitele, který by jel se studenty na školní výlet do zahraničí. Zeki se této příležitosti chytí. Vidí v tom totiž šanci, jak se dostat do Asie a získat zpět diamanty. Spolu se školním kroužkem ekologie a jeho členy (i s exotem Etiennem, který z 11% trpí Aspergerovým syndromem a s partou grázlíků ze třídy 10. B v čele s Chantal) tak odcestuje do chudé rybářské vesnice v Thajsku.

To samozřejmě slibuje spoustu neskutečných událostí a bláznivých momentů. Tuhle parádní komedii si můžeš užít v kinech už od 8. října 2015!

CinemArt

CinemArt

CinemArt