17. července 2015
 | 
A jak to dopadlo? Čti!

Rachel McAdams & Ryan Gosling

New Line Cinema


Ryan a Rachel se do sebe zamilovali při natáčení filmu Zápisník jedné lásky v roce 2004. Podle režiséra Nicka Cassavetese šlo ale o bouřlivý vztah a Ryan dokonce žádal, aby byla Rachel vyhozena z natáčení!


Blake Lively & Penn Badgley

The CW


Blake a Penn se seznámili na natáčení seriálu Super drbna v roce 2007. Jejich vztah skončil v roce 2010, ale dotočili ho spolu až do konce (2012).


Vanessa Hudgens & Zac Efron

Disney Channel


Vanessa a Zac se do sebe zamilovali při natáčení seriálu Muzikál ze střední v roce 2006 a randili spolu až do roku 2010.


Stephen Moyer & Anna Paquin

HBO


Stephen a Anna se seznámili, když se ucházeli o roli v upířím seriálu True Blood: Pravá krev, a od té doby jsou spolu. Vzali se v roce 2010 a mají spolu dvojčata.


Johnny Galecki & Kaley Cuoco

CBS


Galecki a Cuoco se seznámili při natáčení seriálu Teorie velkého třesku a začali spolu tajně randit. Cuoco v roce 2010 přiznala, že spolu randili skoro dva roky. Oba dva po rozchodu zůstali přáteli.


Michael C. Hall & Jennifer Carpenter

Showtime


Láska herců seriálu Dexter vyústila v manželství. Pár se ale v roce 2011 rozvedl a spolupracoval spolu až do konce seriálu v roce 2013.


Ian Somerhalder & Nina Dobrev

The CW


Ian a Nina spolu začali randit brzy po začátku natáčení seriálu Upíří deníky v roce 2010. Jejich vztah ale nevydržel a Ian je dnes ženatý s Nikki Reed.


Kristen Stewart & Robert Pattinson

Summit Entertainment


Kristen a Rob se seznámili při natáčení upíří ságy Twilight v roce 2009. Randili spolu do roku 2014.


Miley Cyrus & Liam Hemsworth

Walt Disney Studios


Miley a Liam se do sebe zamilovali při natáčení filmu Poslední píseň v roce 2010 a později se i zasnoubili. Rozešli se ale v roce 2013.


Dev Patel & Freida Pinto

Warner Bros.


Dev a Freida se spolu seznámili při natáčení filmu Milionář z chatrče v roce 2009 a jsou spolu dodnes 🙂


Který pár byl podle tebe nejroztomilejší? 🙂