16. července 2015
 | 
Když jsme tuhle soutěž v Bravu vyhlašovali, nehledali jsme zkušenou modelku, ani dokonalou krásku s perfektními mírami, ale dívku s vlastním stylem, hezkým úsměvem a sympatickou vizáží!

Do soutěže přišlo na redakční e-mail přes celkem 900 soutěžních fotek, na webu miss.bravo.cz jste pak vybírali z celkem 88 postupujících dívek, které splnily všechny soutěžní podmínky.

Všechny dívky soutěžily o hodnotné ceny od partnerů a sponzorů soutěže v celkové hodnotě 100 000 korun, které byly na slavnostním vyhlášení Miss předány našim třem vítězkám zástupci partnerů soutěže MISS BRAVO 2015! Těmi byli: za značku PUMA paní Lenka Punarová, za společnost COTY paní Dáša Schonová, za společnost SARANTIS paní Alice Sanislová, za značku ACER pan Radek Vlk a v neposlední řade patří velké poděkování i značce SWISS, za kterou ceny předala Míša Skřivánková. Kompletni catering na vyhlášení Miss Bravo 2015 zajistila společnost ARAMARK!

Zajímavostí určitě bylo, že ani naše tři vítězky ještě v den vyhlašování až do poslední chvíle vůbec netušily, na kterém se umístily místě! Na základě součtu hlasů ze SMS a online hlasování byla vybrána finálová trojice dívek, ze které odborná porota vybrala absolutní vítězku! Jak to tedy dopadlo a která z dívek se stala vítězkou MISS BRAVO 2015?

Na třetím místě se umístila a druhou VICEMISS soutěže MISS BRAVO 2015 se stala dívka, která se narodila ve znamení Střelce, prozradila na sebe, že miluje sport, zvířata, motorky a tanec, jejím životním vzorem jsou rodiče a její oblíbené motto zní „Žij život naplno, dokud můžeš!“ Patnáctiletá Nikol HUMLOVA!

Na druhém místě se umístila a první VICEMISS soutěže MISS BRAVO 2015 se stala dívka, jejíž životním vzorem je mamka, charakteristickými vlastnostmi tvrdohlavost, veselost a pozitivní nálada, baví ji tanec a dramatický obor a její heslo zní… Všechno zlé je vždycky k něčemu dobré! Patnáctiletá Marie Chocholáčová!

Na prvním místě se umístila a MISS BRAVO 2015 se stala s celkovým nejvyšším počtem získaných hlasů dívka, kterou baví malování, sport, hlídání a hraní si s dětmi, je ve znamení Střelce a jejím životním vzorem je její maminka (pěstounka), která jí (podle jejích slov) ukázala, co je v životě opravdu důležité! Absolutní vítězkou MISS BRAVO 2015 se stala sedmnáctiletá Markéta Krejčíková!

NENECH SI UJÍT!
Krátké video z příprav, líčení, stylingu, vyhlašování a předávání cen vítězkám najdeš včetně exkluzivního rozhovoru s vítězkou v našem videu! 🙂