13. července 2015
 | 
Po úspěšném filmu Hvězdy nám nepřály přichází do kin Papírová města, další snímek natočený podle románu spisovatele Johna Greena.

Už brzy (23. 7.) budeš moct v kině zkouknout filmík Papírová města! A hlavní představitelé – Cara Delevingne a Nat Wolff – pro nás připravili video, díky nimž je čekání o něco příjemnější, i když se o to víc nemůžeme dočkat!

Cara a Nat ve vtipném videu hrají hru „buď/anebo“, kde se přiznávají, které ze dvou nabízených možnosti by dali přednost.

Děj filmu: Hrdinou příběhu je Quentin Jacobsen (Nat Wolff) – normální, trochu bojácný kluk, který má od dětství rád nespoutanou sousedku Margo Rothovou Spiegelmanovou (Cara Delevingne). Quentin je pravidelným svědkem jejích neuvěřitelných dobrodružství a také jejím tajným ctitelem. A to až do jedné noci, kdy mu Margo nečekaně zaklepe na okno jeho pokoje a vytáhne jej na podivuhodnou trestnou výpravu namířenou proti jejímu bývalému příteli spojenou s vtipnou a několikanásobnou pomstou. Díky této noční výpravě se Quentinovi nejen splní sen o sblížení s tajnou láskou, ale prožije i dobrodružství, kterým se zatím spíše vyhýbal. Jenže druhý den ráno jejich společné dobrodružství skončí a nastane nový den. Margo ve škole chybí. I další dny. Quentin začne pátrat a brzy si uvědomí, že Margo miluje záhady a také, že pro něj zanechala určité stopy a zašifrované vzkazy. Jak moc ji vlastně zná? A co jsou to ta papírová města, o kterých Margo mluvila? A tak jej díky Margo čeká další dobrodružná výprava, na které jej tentokráte doprovází jeho nejlepší kamarádi. Ale už to není výprava za pomstou, ale cesta za záhadou jménem Margo Roth Spiegelmanová a možná také za velkou láskou.