2. července 2015
 | 
V pondělí se své velkolepé výhry v soutěži s Chupa Chups dočkala sekunda Gymnázia Jana Pivečky ve Slavičíně!

V březnu tohoto roku odstartovala soutěž, jejíž účastníci (třídy základních a středních škol) měli vytvořit co nejzajímavější hudební plakát z obalů od sladkostí Chupa Chups. Z vítězství se nakonec radovala sekunda Gymnázia Jana Pivečky ve Slavičíně, jejichž výtvor porotu nejvíce zaujal. V pondělí 29. června žákům předal cenu zpěvák Ben Cristovao šek v hodnotě 80.000 Kč na vybavení školní tělocvičny a 40.000 Kč na třídní výlet.

Součástí výhry pro třídu byl i Benův koncert! Na jeho skvělé koncertní vystoupení se přišlo nakonec podívat celé gymnázium a atmosféra byla opravdu vynikající. Škola použije 80.000 Kč na dovybavení školní tělocvičny a také třídní výlet, na který vyhráli žáci 40.000 Kč, už nadšeně plánují. V rámci programu vystoupil také úspěšný BMX jezdec Dominik Nekolný, který je šestinásobným mistrem České republiky ve flatland, a také zapálených zastáncem straight edge života, tedy života bez alkoholu a drog. Ten jej naplňuje a motivuje, proto také v rámci své přednášky vysvětlil dětem, že i život bez zmíněných látek může být cool.

Do soutěže se zapojil opravdu ohromný počet tříd. V soutěži se hrálo taky o 2x 15.000 Kč na třídní výlet, které získal 1.A z Gymnázia Jana Blahoslava z Ivančic na druhém místě a třída 1.A Trivisu z Třebechovic nad Orebem , která se umístila na místě třetím. Chupa Chups udělila také speciální cenu za kreativitu a tu získala 5.G z Dvořákova gymnázia a SOŠE v Kralupech nad Vltavou.

Blahopřejeme vítězům a děkujeme všem zúčastněným!

Adam Bakay

Adam Bakay

Adam Bakay

Adam Bakay

Adam Bakay

Adam Bakay

Adam Bakay

Adam Bakay

Adam Bakay