26. června 2015
 | 
Liam, Harry, Louis a Niall poprvé točili album jen ve čtyřech. Teď hrdě hlásí, že páté studiové album 1D už je prakticky hotové!

Directioners, máme pro vás zprávu dne! No dobře, možná to vaší radost z vysvědčení nepředčí, ale aspoň to zkusíme. Kluci z One Direction mají hotové nové, už páté album! Jste rádi? No jasně, že jste!

Po vývoji v posledních měsících je tahle zpráva pro fanoušky skupiny balzámem na duši. Kluci přečkali drsný odchod jednoho ze členů i fámy o rozpadu skupiny a útočí s pátým albem, kterým chtějí přesvědčit posluchače o tom, že jim to šlape a bude šlapat i ve čtyřech!

Liam tvrdí, že narozdíl od předchozích desek, tak songy z té nové poslouchá pořád dokola a dokonce už si ji dal i do auta! Zároveň přiznal, že kluci desku vyrobili za pouhých pár týdnů, stačil jim prý k tomu zhruba měsíc. Přesto si myslí, že půjde o nejlepší album v historii skupiny! Bude prý o něco víc rockovější než ty předchozí.

Harry dodal, že už se nemůže dočkat reakce Directioners. Zároveň se kluci moc těší na to, až si nové písně budou moct zahrát a zazpívat na koncertech!

Deska by měla spatřit světlo světa v listopadu.