25. června 2015
 | 
Už jen dvakrát se vyspíš a přijde Den D pro všechny fanoušky YouTube a všeho, co je s ním spojené.

Jsi fanda Lets playerů? Nemáš ráda hry a baví tě fashion vlogerky? Neříká ti nic make up ani herní konzole, ale rád/a se bavíš u různých vlogů a challengí? Pro všechny z vás je Utubering to správné místo, kde potkáte své oblíbence!

Schválně, pojďme si jich pár vyjmenovat, ať pochopíš, co se v sobotu v Praze na open-air festivalu nevýdaných rozměrů bude dít. GoGo, Shopaholic Nicol, Stejk, GetTheLouk, Smusa, Sellasie, Gabrielle Hecl, Herdyn, Ati, Expl0ited, Jirka Král, Teri Blitzen, Mad Bros … a tohle je jen začátek. Jmen je ještě daleko víc a ty už sis určitě všiml/a, že nebude z českých a slovenských YouTube hvězd chybět skoro nikdo! K tomu všemu si připočti fantastický areál, spoustu atrakcí a možnost si osobně pokecat se všemi YouTubery, a vyjde ti nejlepší YouTube akce, jaká u nás kdy byla.

Něco tomu venkovnímu fesťáku chybí, viď? No jasně, hudba! Ale pozor, na to organizátoři mysleli taky. Co třeba Paulie Garand, Johny Machette, Lipo, Raego, nebo Kontrafakt? Źe chceš kapely? Máš je mít – Mandrage, Light & Love … a Slza! Konec music zóny? Ne, přijď se podívat v sobotu 27. června do pražských Letňan na akci Utubering!

Více informací na webu Utubering.cz a na Facebooku!

facebook.com/utubering

facebook.com/utubering

facebook.com/utubering

facebook.com/utubering

facebook.com/utubering

facebook.com/utubering