24. června 2015
 | 
Nikkie svým videem vyvolala masivní reakci na netu! Holky na Instagram umísťují fotky, na kterých mají nalíčenou jen půlku tváře, aby ukázaly lásku jak k make-upu, tak i ke svojí přirozenosti!

Beauty Youtuberka Nikkie ve svém videu Síla make-upu mluví o tom, že má pocit, že se poslední dobou holky bojí přiznat, že mají rády make-up, a že se na make-up obecně pohlíží jako na něco špatného. Říká se totiž, že make-up používají jen holky, které si nevěří nebo se snaží zaujmout nějakého kluka. A to je podle ní hloupost.

Nikkie ve svém videu ukázala, jak make-up může změnit vzhled – protože make-up prostě miluje! Jasně, že by některé věci na sobě ráda změnila, jako svojí „dvojitou bradu“, ale na druhou stranu se nestydí jít ven nenalíčená, pokud se jí bude chtít.

„Chtěla bych, aby lidé věděli, že make-up je zábava a nemá žádné hranice. V žádném případě tím nemyslím, že jestli na sobě něco nemáte rády, tak byste na sebe měly nanést make-up, abyste se cítily líp, a nepracovat na tom, abyste byly samy se sebou spokojené takové, jaké jste. Make-up je tady pro dny, kdy chcete vypadat zatraceně dobře,“ říká Nikkie.

Video na netu vyvolalo obrovskou odezvu! Holky z celého světa na Instagram umísťují fotky, na kterých mají nalíčenou jen půlku tváře, stejně jako to udělala Nikkie ve svém videu. Také sdílí své myšlenky o tom, proč milují make-up, ale že jsou moc hrdé i na to, jak vypadají nenalíčené!

Instagram

Instagram

Instagram

Co si o tom všem myslíš ty? Svěř se v komentech!