23. června 2015
 | 
Po měsících mimo záři reflektorů se Selena opět musí srovnat se situací, kdy je ve středu dění!

Kromě premiér nových filmů jí totiž v nejbližších měsících čekají i povinnosti s promováním nového alba, které by mělo vyjít ještě letos a jak ukázal první singl Good For You (2 miliony views za jediný den na YouTube) – Selena má s tímhle albumem šanci extrémně zabodovat!

Na co se můžeme od dvaadvacetileté zpěvačky, která má na Facebooku už více než 55 milionů fanoušků, těšit? V rozhovoru pro rozhlasovou stanici Z100 Selena prozradila jednu zajímavost z přípravy alba: „Na album jsem nahrála i jednu velmi osobní skladbu, která je o tom, čím jsem si prošla v oblasti vztahů. Ale je to krásný song,“ řekla!

Zdroj z blízkosti Seleny navíc médiím naznačil, že by velmi osobních „vztahových“ songů mohlo být na desce více než jeden. V tomto si prý půvabná zpěvačka nechala poradit od své velké kamarádky Taylor Swift, která jí řekla, že by se na tvorbu takových písní měla zaměřit, protože se v nich její fanoušci a fanynky také najdou a mohou jim i pomoct!

Poslechni si Selenin nový singl Good For You s Asapem Rockym, který je první vlaštovkou z jejího chystaného alba! Číslo 1 už ve třiceti zemích, včetně Česka a Slovenska!