19. června 2015
 | 
Neskutečné! Už roky volají české a slovenské Directionerky po tom, aby kluci přijeli k nám nebo na Slovensko. Teď se tenhle sen částečně splnil!

Tahle zpráva musí působit na české a slovenské Directionerky jako úplně nereálný nesmysl. Je to ale pravda! Louis Tomlinson byl včera večer v Uherském Hradišti mezi fanoušky, kteří v hledišti podporovali anglickou fotbalovou reprezentaci v utkání základní skupiny fotbalového EURA 2015 do 21 let!

Tohle nečekal asi nikdo, proto většina lidí, která Louise v hledišti potkala, ho považovala jen za kluka, který je anglické star hodně podobný. Žádná davová psychóza se v hledišti nestrhla. Každý správný fanoušek 1D ví, že už dnes mají kluci koncert v norském Oslu. Co by tedy včera dělal na Moravě? Podporoval své kamarády, mladé anglické fotbalisty. Moc velkou radost mu ale neudělali, když v úvodním zápase prohráli s Portugalskem 0:1. Louis je velký fotbalový fanoušek a je dost možné, že u nás nebyl naposledy!

Další termíny turné One Direction: 23. 6. Goteborg (SWE), 27. 6. Helsinki (Finsko). Další zápasy anglické reprezentace EURA 2015: 21. 6. Anglie x Švédsko (Olomouc), 24. 6. Anglie x Itálie (Olomouc). Semifinále je 27. 6., to tedy Louis nezvládá. Mohl by se ale objevit 30. června na finále v Praze, pokud se do něj Anglie probojuje!

Takže Directioners – FANDĚTE NA EURU 2015 DO 21 LET ANGLII A TŘEBA LOUIS PŘIJEDE ZNOVU!

Instagram.com

Twitter.com